درباره ما

برند نوشابه انرژی زای هک متعلق به شرکت سولاریکس انگلستان میباشد و در کشور آلمان تولید میگردد.

مجموعه پیشگامان صنعت کژال مفتخربه اخذ نمایندگی انحصاری این محصول در منطقه خاورمیانه است.

درجهت پیشبرد اهداف کمک به اشتغال زائی وتولید در داخل کشور مدیران این مجموعه تصمیم به برنامه ریزی جهت شروع تولید این محصول در داخل کشور را سرلوحه کارخود قرار دادند.

پس از تلاشهای فراوان سرانجام از ابتدای خرداد ماه سال 1397 این تصمیم عملی گردید و استارت تولیدمحصول فوق با فرمولاسیون آلمانی (دارای گواهینامه حلال) در کشور زده شد.

مدیران برند نوشیدنی انرژی زای هک در راستای تحقق رونق تولید ملی اقدام به تولید نوشابه های انرژی زا در داخل کشور نموده اند. این نوشیدنی علاوه بر کیفیت بالا به دلیل فرمولاسیون آلمانی، کاملا با ذائقه ایرانی مطابقت دارد. نوشیدنی هک در حال حاضر بصورت لاکچری تولید می‌شود.

این نوشیدنی انرژی زا علاوه بر مجوزهای بهداشتی ایران،

مجوزهای بهداشتی اروپا را نیز دارا می‌باشد.

در حال حاضر نوشیدنی  انرژی زای هک درتمام مناطق شهر و استان تهران توزیع شده و قابل خریداری از فروشگاه‌ها و مغازه‌های این کلان می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی برند هک این نوشیدنی انرژی زای ایرانی در سایر شهرهای کشور از جمله مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و رشت و کیش وکرمانشاه و بندر عباس و…. نیز توزیع می‌شود و علاقه‌مندان به نوشیدنی های انرژی زا می‌توانند به راحتی این محصول باکیفیت ایرانی را تهیه نمایند.

برند نوشیدنی انرژی زای هک به دلیل گسترش فعالیت خود، به دنبال جذب نمایندگی های فروش در سایر شهرهای ایران است تا بتواند هر چه سریع تر این محصول ایرانی را در دسترس هموطنان در شهرستان‌ها نیز قرار دهد. همچنین این موضوع لازم به ذکر است که مدیران شرکت اساسا به دنبال رونق تولید داخلی هستند و از همین رو در پی راهکاری برای حضور در بازارهای بزرگ جهانی می‌باشند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به شرکت پیشگامان صنعت کژال

 Hawkshine IT Department-2021